Svećeničko ređenje don Tomislava Lukača i don Marijana Zovaka

Datum objave:
15.06.2021

Dragi vjernici, u subotu 26. lipnja u 10 sati, u našoj crkvi bit će svećeničko ređenje našeg voditelja oratorija don Tomislava Lukača i salezijanca don Marijana Zovaka. Uoči ređenja, u petak 25. lipnja u 20 sati, bit će molitveno bdijenje za duhovna zvanja koje će animirati molitvena zajednica Božja Pobjeda. Pozivamo vas da svojom prisutnošću obogatite ovaj velik dan za našu župu i Hrvatsku salezijansku provinciju. Potičemo vas i na dolazak na bdijenje u kojem ćemo preporučiti naše buduće svećenike kao i sve osobe koje imaju i žive duhovni poziv. Misa ređenja otvorena je za sve, a iza ređenja će u našem oratorijskom dvorištu biti druženje uz poštivanje epidemioloških mjera. Potičemo vas da u ovih dva tjedna intenzivno pratite naše salezijance molitvom. Vidimo se!

Prati nas na društvenim mrežama