Uzrast: Mladi

Srednjoškolski vjeronauk

U nedjelju, 23 siječnja u 20:15h u dvorani don Petra Šimića bit će srednjoškolski vjeronauk. Tema susreta je: Oči u oči ili što se događa u trenutku smrti?

Božićni koncert Davidiasa

Sve vas pozivamo na tradicionalni božićni koncert zbora mladih Davidias i gostiju iznenađenja! Subota, 18.12. u 20h crkva Sveta Mati Slobode Zajedno s nama, i našim gostima, u slavlju i pjesmi, pripremite svoja srca za dolazak Spasitelja! Pozovite...

Nastavi čitati

Adventska duhovna obnova za studente

U srijedu, 15. prosinca u 20h u crkvi Sv. Mati Slobode održat će se adventska duhovna obnova za studente s temom: “Dođite, poklonite mu se.” Voditelj je don Branko Bendra, povjerenik za mlade naše provincije.

Srednjoškolski vjeronauk

U nedjelju 12. prosinca u 20:15h u dvorani don Petra Šimića bit će srednjoškolski vjeronauk. Tema susreta je: Krunica – najmoćnije oružje na svijetu

Srednjoškolski vjeronauk

U nedjelju, 5. prosinca u 20:15h u dvorani don Petra Šimića bit će srednjoškolski vjeronauk. Tema susreta je: Molitva – nabrajanje želja ili nešto više?

Klanjanje

U subotu, 27. studenog u 20h bit će klanjanje u našoj crkvi. Klanjanje animira molitvena zajednica Božja pobjeda.