Vrsta Objave: Kateheza

Srednjoškolski vjeronauk

U nedjelju, 23 siječnja u 20:15h u dvorani don Petra Šimića bit će srednjoškolski vjeronauk. Tema susreta je: Oči u oči ili što se događa u trenutku smrti?

Srednjoškolski vjeronauk

U nedjelju 12. prosinca u 20:15h u dvorani don Petra Šimića bit će srednjoškolski vjeronauk. Tema susreta je: Krunica – najmoćnije oružje na svijetu

Srednjoškolski vjeronauk

U nedjelju, 5. prosinca u 20:15h u dvorani don Petra Šimića bit će srednjoškolski vjeronauk. Tema susreta je: Molitva – nabrajanje želja ili nešto više?

Studentski vjeronauk

U srijedu, 24. studenog u 20h bit će vjeronauk za studente u crkvi. Tema susreta je: “Čistilište ili kako je bolje trpjeti u ovom životu”

Studentski vjeronauk

U srijedu, 10. studenog u 20h bit će vjeronauk za studente u crkvi Sv. Mati Slobode. Voditelj je don David Leskovar, a tema susreta: “Posljednji sud”