Upisi na drugi termin Ljetnog oratorija

Datum objave:
05.07.2021

Dragi roditelji i djeco,
zbog velike zainteresiranosti nakon održanog prvog Ljetnog Oratorija, otvaramo dodatne upise za drugi Ljetni Oratorij koji će se održati od 29.8.-3.9., također u dva dijela programa (za mlađe i starije).
⏱ Jutarnjo-popodnevni program za mlađe održavat će se od 9:30-14:30h, a večernji program za starije od 17:30-21:30h.
📥Upisi će se odvijati online, preko linkova koje ćemo aktivirati sutra (utorak) u 08:00h. 70 je preostalih mjesta za mlađe, a 100 za starije. Nakon što ispunimo tu kvotu, linkove ćemo ugasiti. Prijava je završena tek nakon što donesete uplatu u župni ured i potpišete suglasnost, a to možete učiniti u radno vrijeme župnog ureda (od utorka do petka od 18 do 19h) tokom cijelog ljeta.
➡️Linkovi za upis na drugi termin Ljetnog oratorija:
💰Cijena upisa je 100 kn. Za dvoje djece iz obitelji plaća 150 kn, a za troje 200 kn.
👕 Dodatna majica košta 30 kn.
❗Ako je netko u nemogućnosti, cijena nije uvjet za sudjelovanje.❗
🍽Ručak odnosno večera su uključeni u cijenu.
Vidimo se!

Prati nas na društvenim mrežama