Ovogodišnje svećeničko ređenje u Zagrebačkoj nadbiskupiji bit će u subotu, 20. lipnja, s početkom u 10 h, u zagrebačkoj katedrali.
Slavlje ređenja predvodit će zagrebački nadbiskup mons. Dražen Kutleša.
Tom prilikom za svećenike će biti zaređena i petorica naših salezijanaca:
- Don Luka Grgatović, odrastao je u Splitu, ovu je godinu proveo služeći kao đakon na našoj župi.
- Don Karlo Ćuk, odrastao je na Jarunu kao župljanin ove župe, a đakonsku godinu proveo je u Podsusedu.
- Don Hrvoje Kolak, odrastao je u Remetama, proveo je jednu godinu kao asistent na našoj župi, a đakonsku godinu proveo je u Jeruzalemu.
- Don Neven Pejić, odrastao je u Rijeci, proveo je đakonsku godinu služeći na Knežiji.
- Don Josip Soldo, odrastao je u Lugu (Prozor), misionar je u Etiopiji, đakonsku godinu proveo je u Jeruzalemu.
Preporučamo ih u vaše molitve!
Don Luka i don Karlo će u nedjelju 21. lipnja kod nas slaviti svoje prve mise; don Luka sv. misu u 10:30 h, a don Karlo sv. misu u 19 h. Nakon večernje mise bit će proslava uz župnu roštiljadu.