Novi asistenti i časne sestre na župi

Datum objave:
07.09.2021

Ove godine na našu župu stigla su dva nova bogoslova koji će svoju godinu asistencije u sklopu formacije provesti služeći na našoj župi.
Oni su:
Miroslav Lovrić, rođen je 12.11.1989. u Kupresu gdje je i odrastao. Isprva je odbijao poziv pa je završio Šumarski fakultet u Zagrebu, a nakon bolesti i smrti oca ulazi u salezijansku zajednicu.
Domagoj Marić, rođen je 5.1.1999. u Zagrebu, odrastao je u Sesvetskoj Sopnici, rodom je iz Posušja. Završio je srednju školu za tehničara računalstva, nakon koje ulazi u salezijansku zajednicu.

Također, na župu su stigle i nove časne sestre, Kćeri Marije Pomoćnice, u kuću u Otavičkoj. One će također biti uključene u pastoral župe.
One su:
s. Zrinka Majstorović, rođena je 22.10.1976. u Lipiku. Ravnateljica je zajednice i odgovorna je za formaciju kandidatkinja.
s. Barbara Močenik, rođena je 24.1.1984. u okolici Celja (Slovenija). Ekonoma je zajednice i odgovorna je za studentski dom djevojaka “Laura”.
s. Andreja Žiher, rođena je 27.11.1993. u Maruševcu kraj Varaždina. Bit će katehistica na župi.
A u zajednici ostaje s. Dragica Devčić, rođena 1.11.1945. u Krasnom Polju.

Prati nas na društvenim mrežama