Ljetni oratorij će se održati od 24. lipnja do 6. srpnja 2018. Broj djece je ograničen na 250. Sudjelovati mogu djeca koja su završila treći razred osnovne škole. Od ove godine program započinje u 10 sati i traje do 17 sati.

 

PRAVILA UPISA:

Samo i isključivo roditelji mogu upisati svoju djecu.

Upisati se mogu djeca koja će sudjelovati na cijelom programu (dva tjedna).

Potrebno je imati osobni dokument koji potvrđuje stanovanje na području župe.

Nakon što se popuni 250 mjesta, sastavlja se lista čekanja od 25 osoba.

 

Prijave su od 20h do 21:30 sati:

  • Ponedjeljak 14. svibnja 2018.- djeca koja su sudjelovala u subotnjem oratoriju, članovi kluba Dominik Savio, Don Boscova radost, Marijanska grupa, Ministranti, Obiteljska zajednica) – od 7. svibnja u oratoriju mogu preuzeti potvrdu da su članovi ovih grupa za upis.
  • Utorak, 15. svibnja 2018. – župljani Župe Duha Svetoga – Jarun (potreban osobni dokument roditelja)
  • Srijeda, 16 svibnja 2018. – za sve ostale do popunjena broja sudionika.

LETAK