Kao svakog 24. u mjesecu kada obilježavamo spomendan Marije Pomoćnice, tako smo i ovaj salezijanski mjesec imali redoviti susret ADMA-e kod naše časne sestre i duhovne animatorice koja nas je ugostila i kao uvijek do sad radosno primila i pripremila zanimljiv sadržaj o našim salezijanskim svecima. Susret je bio drugačiji od drugih jer je taj dan bio blagdan svetog Franje Saleškog kojeg slavi cijela Salezijanska obitelj, blagdan sveca po kojemu je i dobila ime i obilježavanje treće godišnjice naših obećanja, a što smo zajedno sa svojim obiteljima uveličali brojčano, ali i duhovno. Ovaj susret ćemo pamtiti jer se ponovo pokazalo kako u ADMA-i djeluje salezijanski duh i zajedništvo i kako smo svi zajedno jedna velika obitelj u kojoj se odgaja budući podmladak Salezijanske obitelji te koja radosno živi kroz zajedništvo po vodstvu Marije Pomoćnice. koja neka zajedno sa svetim Josipom bude uzor i poticaj kako se živi zajedništvo i služi ponizno svojoj obitelj, a onda i u ovoj našoj Salezijanskoj obitelji!  

Marijo Pomoćnice kršćana, moli za nas!

Sveti Franjo Saleški, moli za nas!

Sveti Ivane Bosco, moli za nas!