Dragi župljani,
unatoč novonastaloj situaciji i okolnostima uzrokovanim pandemijom koronavirasa odlučili smo podijeliti blagoslov vašim obiteljima. S blagoslovom ćemo započeti u ponedjeljak 28. prosinca, a o točnom rasporedu ćemo vas naknadno obavijestiti u župnim oglasima i na stranicama župe.

Ukoliko želite da ove godine dođemo u Vaš dom potrebno je prijaviti se na jedan od dolje navedenih načina. Napominjemo da su prijave obvezne, te ćemo ove godine ići samo u ona kućanstva koja su ovu istu prijavu podnijela. Prošlogodišnje, stare prijave neće vrijediti, zato vas molimo da vodite računa oko prijava i da ih podnesete najkasnije do Badnjaka, 24. prosinca. Potičemo Vas da ukoliko je to moguće prijave obavite online.

Prijavnicu možete ispuniti na jedan od navedenih načina:

  1. skeniranjem QR koda, nakon čega će vam se otvoriti on-line prijavnica za popunjavanje, ili
  2. preko poveznice https://www.e-zupe.com/najava/blagoslov/zupa-duha-svetoga-jarun ili
  3. popunjavanjem obrasca kojeg možete uzeti pored ulaznih vrata crkve i popunjenog ubaciti u poštanski sandučić župnog ureda.

Vaši salezijanci!