Poštovani roditelji krizmanika,

nakon provedene ankete i prikupljanja potrebnih suglasnosti oko pristupanja sakramentu krizme, sagledavanja novonastale situacije s koronavirusom te u dogovoru s uredom pomoćnih biskupa naše nadbiskupije, donijeli smo sljedeću odluku:

odlučujemo da se termin krizme u našoj župi odgodi za neko prikladnije vrijeme. Krizma se definitivno odgađa za neki prikladniji termin u rujnu ili listopadu. O novom mogućem datumu obavijestit ćemo vas početkom rujna.

Zahvaljujemo na suradnji i vašoj ogromnoj strpljivosti oko ove specifične situacije. Kao što i sami pretpostavljate, sve aktivnosti s krizmanicima zakazane za ovaj tjedan se odgađaju, a vas roditelje pozivamo da budno bodrite svoju djecu na redoviti sakramentalni život za vrijeme praznika, a pritom mislimo na redovitu ispovijed i nedjeljnu svetu misu