Dragi vjernici,
Sretan i blagoslovljen Uskrs! Danas slavimo blagdan Uskrsa – događaja kojim nam je Gospodin pokazao kako uvijek ostaje vjeran svojim obećanjima te kako je njegova ljubav beskrajna. Daruje se do kraja ovozemaljskoga života, do krvi i do smrti, ali ona je i više od toga jer je tom ljubavlju pobijeđena i sama smrt!
Zahvalni na svjetlu uskrsnuća koje od onoga trenutka kada se zbilo, pa do kraja povijesti, nastavlja svaki dio naših života obasjavati zrakama nade i smisla, želimo čestitati Vama i Vašim obiteljima sretan i blagoslovljen Uskrs uz nadu da će doći dan kada ćemo opet s Vama dijeliti vaše dane; radosti i žalosti, brige i nade – živjeti i slaviti Gospodina. Sve naše župljane i prijatelje župe nosimo u srcima i svakodnevnim molitvama!

Vaši salezijanci