Dragi župljani,

ispred nas je sveto vrijeme – korizma. Pozvani smo na pojačanu molitvu i djela milosrđa kako bismo postali što sličniji Isusu, stoga vas pozivamo na sljedeće događaje i aktivnosti u našoj župi:

Pobožnost križnoga puta bit će utorkom i petkom u 18,20 sati u crkvi Svete Mati Slobode. U crkvi Duha Svetoga bit će petkom u 17 sati, a po završetku križnoga puta slavit ćemo svetu misu. Zbog toga petkom ujutro u crkvi Duha Svetoga neće biti sv. mise. Tijekom korizmenih petaka kupit će se milostinja na sv. misama koja će biti namijenjena za obnovu, uređenje i popravke u našim crkvama Duha Svetoga i Svetoj Mati Slobode.

Svake nedjelje kroz korizmu na rasporedu su kateheze za odrasle s početkom u 17 sati.