Novu 2020. kalendarsku godinu započeli smo na najljepši mogući način. Ponajprije, misnim slavljem župnika i našeg duhovnika don Danijela neposredno na staru godinu u 23 sata i klanjanjem Isusu u Presvetom Oltarskom Sakramentu! Nastavak je uslijedio jutarnjom svetom misom na sam blagdan Marije Bogorodice, kao i u večernjim satima pobožnošću 1. molitvene srijede zahvalnom molitvom Bogu za Sina Isusa, kao i sve darovane nam milosti po zagovoru Svete nazaretske obitelji u protekloj kalendarskoj godini, s molbom Mariji Bogorodici i sv. Josipu za pomoć i blagoslov u 2020. godini.

Nakon svečanog euharistijskog slavlja koje je predslavio don Mario Bobić, preselili smo se u oratorij i Jedro. U opuštenom raspoloženju, radosnih srdaca i milošću Božjom ispunjeni, predvođeni našim novim duhovnikom i našom vrijednom voditeljicom i organizatoricom svega, Marijom Samaržija, nastavili smo naše druženje, uz veselo čestitarenje, bogatu trpezu ića i pića i s božićnim pjesmama na usnama…

Daj nam Bog zdravlje, k tomu veselje,

na tom mladom ljetu veselimo se……!!!“

Isuse, Marijo, Josipe, dajte nam snage i duhovne okrjepe i vodite nas i tijekom 2020.!

moliteljica Ljerka B.

GALERIJA SLIKA