Prijelazom dragog nam duhovnika don Sjepana Pasarića u vječnost, naše molitve vapile su Bogu sa zahvalom za njegov život i duhovnost kojom nas je obogatio, ali i vapajima Božjoj providnosti da nam udijeli novog duhovnika molitvene zajednice.

Ubrzo, nakon nepuna dva mjeseca, naša radosna srca i duše počele su pjevati pjesme zahvalnice Bogu i sv. Josipu, upravo 1. molitvene srijede sv. Josipu, 1. tjedna došašća, 4. prosinca 2019. nakon mise zornice kada nas je dragi župnik don Danijel Vidović obradovao, obznanivši nam, da je sada upravo on naš duhovnik! Radosti i ushićenju nije bilo toga dana kraja, dok ga nismo sa zahvalom predali dragom sv. Josipu i u zagovor pri večernjoj pobožnosti, kao i pod sv. misom dragom Isusu i Presvetom Trojstvu.

Hvala i slava Gospodinu i zagovorniku sv. Josipu te četvorici naših duhovnika u vječnosti za tu darovanu nam milost, našeg duhovnika don Danijela Vidovića!