Hvaljen Isus i Marija!

Školska godina je već davno počela, a gradivo se već polako počelo gomilati… Studenti se vraćaju s odmora spremni za novu akademsku godinu, a što je još važnije – spremni za novu volontersku godinu i instrukcije koje se već dugo održavaju u našoj župi.

Instrukcije počinju u ponedjeljak 30.9. i otvorene su za dolazak učenika osnovnih i srednjih škola. Održavaju se od ponedjeljka do četvrtka od 19:40 do 21:00 u prostoriji Marije Pomoćnica koja se nalazi odmah kod zapadnog ulaza u crkvu. Osim znanja, učenici dobiju lijepu riječ, dobar savjet, osmijeh, a kada završe s učenjem imaju priliku poigrati se u našem oratoriju.

Ako si student ili već radiš, a želiš se okušati u ovom vidu volontiranja, slobodno se javi na mail druzbica.dbm@gmail.com kako bi se pobliže upoznao s našim radom. Veselimo se novim susretima i dobrim ocjenama – dobrodošli!

Božji blagoslov!