U subotu 16. ožujka u župi sv. Nikole u Bistri, članice ADMA-e (Udruženja Marije Pomoćnice) okupile su se na duhovnoj obnovi u pratnji svoje duhovne voditeljice, s. Valentine Baričević. Korizmeno vrijeme izvrsno je za promišljanje o Bogu, sebi i bližnjima te rast u svetosti, a upravo je put svetosti preko blaženstava bio tema cijeloga dana.

Nagon nagovora i promišljanja u tišini uslijedila je mogućnost ispovijedi i sveta misa koju je predslavio vlč. Tomislav Kralj. Zajedničko druženje uz jednostavan ručak jer je bila kvatrena subota, potom trenuci tihe i sabrane molitve u predivnoj prirodi i zajednički križni put na Kalvariji dodatno su učvrstili odluku svih da zauzeti s Marijom nastave putem svakodnevne svetosti.  Uz zagovor Marije Pomoćnice i s njezinom pomoći zajedno i odvažno naprijed prema svetosti!

GALERIJA SLIKA