Nova instruktorska godina započinje u ponedjeljak, 1. listopada – od sljedećeg tjedna! Bilo da nastavljate kao volonter instruktor ili imate želju tek postati, možete se prijaviti preko sljedećeg obrasca:
https://goo.gl/forms/KnEhvYNe6L1eSgA52 

Ako ne znate kada imate koju obvezu u nadolazećoj akademskoj godini ili još nemate raspored sati na fakultetu, molimo vas da svejedno ispunite obrazac barem na temelju informacija koje imate. U slučaju da vam se obveze promijene, lako ćete se javiti voditeljima dana i prebaciti u drugi instruktorski dan. Za početak je svaka informacija od vas dobro došla, obzirom da bismo čim prije trebali sastaviti raspored predmeta za djecu. :)

Vidimo se uskoro u Oratoriju, a nadamo se i u instruktorskim prostorijama i za školskim klupama!

Božji blagoslov uz što uspješniju i plodonosniju godinu,

Školska grupa “Družbica Bezgrešne Marije”