U večernjim satima 19. ožujka, svetkovine sv. Josipa, u Crkvi SMS u 18,20h započeli smo Molitveno glazbeni program sv. Josipu u čast, koji su predvodile naše moliteljice molitvama i složnim pjevanjem prisutnih molitelja i župljana, pjesmama sv. Josipu, stoljetnom zaštitniku Crkve, Hrvatske i našem uskoro 11 godina zaštitniku MZ. Uz ispunjeno Svetište Josipovim štovateljima,  misno slavlje je predslavio ravnatelj don Damir Stojić nadahnutom homilijom o samozatajnom, poniznom, strpljivom, vjernom sv. Josipu koji je uz Don Bosca i suzaštitnik  njhove Salezijanske družbe. Nakon svete mise slijedilo je čašćenje prisutnih molitelja i župljana finim kolačima pripremljenih od vrijednih Josipovki naše MZ. Sv. Josipe, naš moćni zaštitniče, hvala na svim zagovorima i uslišanjima i molimo te da nas i dalje nas vodiš, nas tvoju djecu,  voje štićenike, koji se uzdaju u moćnu pomoć Nebeskog Oca po tvom zagovoru. Amen

Zahvalna predvoditeljica MZ Marija, u ime MZ sv. Josipa Župe Duha Svetoga u Jarunu

GALERIJA SLIKA