U jutarnjim satima 19.ožujka, pun autobus radosnih hodočasnika naše MZ, praćen snježnim pahuljama, stigao je u bijelo Nacionalno svetište sv. Josipa. Tu nas je dočekao razdragani mons. Antun Sente upravitelj svetišta i svojim blagoslovom i škropljenjem svetom vodom uveo nas kroz Sveeta vrata. Pristupivši ispovijedi, te molitvi krunice sv. Josipa, ispunjeni Božjom milošću i blizinom sv. Josipa, započelo je misno slavlje koje je predslavio pomoćni zagrebački biskup Ivan Šaško uz mnogobrojne svećenike. Predivno misno slavlje je završio pred kipom sv. Josipa  molitvom sv. Josipu na završetku Godine sv. Josipa u Zagrebačkoj nadbiskupji. Nakon zahvale sv. Josipu za sve milosti zadobivene njegovim zagovorom, slijedilo je druženje molitelja  uz  zajednički piknik u šatoru uz raznovrsna jela, ali zna se i fine kolače naših slavljenica i svih prisutnih hodočasnica.

GALERIJA SLIKA