U petak, 15. prosinca naš je Oratorij Dominik Savio poprimio plesno ruho! Pod ‘palicom’ naših voditelja plesne skupine Marine Krstanović i Vlade Kopčića zaplesali smo u ritmovima klasične, a i popularne glazbe.

Brojni mladi, a i oni koji se tako osjećaju, okupili su se u 20 sati u našem oratoriju i pokazali svu raskoš plesnog talenta. Vrhunac večeri zbio se kad je plesni podij zaposjeo naš voditeljski duo koji je pokazao zašto je tečaj plesa apsolutni hit ove oratorijske jeseni! Takvi učitelji i plesači svakoga mogu naučiti plesati, pa i tebe dragi čitatelju koji i dalje nisi siguran jesi li spreman uključiti se u ovu pravu plesnu avanturu. Vjerujemo da su nakon tih pet minuta čiste umjetnosti i perfekcije i najveći pesimisti otišli kod Marine i Vlade tražiti da ih prime u školu plesa. Naravno, ne bi večer bila potpuna da naš Jedro nije radio ‘punom parom’ i posluživao nas sokovima i palačinkama.

Naša plesna večer završila je oko 23 sata, ali u svojim mislima i srcima nastavili smo plesati do kasno u noć.

Autor: Marino Pleić

Foto: Anamarija Dumančić, Valerije Gardlo

GALERIJA SLIKA