Kako bismo se dobro pripremili za Isusovo rođenje, Oratorij Dominik Savio priprema duhovne obnove za osnovnoškolsku djecu:

Četvrti i peti razredi – 13. prosinca

Šesti i sedmi razredi – 14 . prosinca

Osmi razredi – 22. prosinca

Duhovna obnova započinje misom u 19 sati, a nakon toga slijedi duhovni program u oratoriju.

Pripremili smo duhovnu obnovu i za roditelje sedmaša i krizmanika u petak, 15. prosinca. Duhovna obnova započinje također svetom misom u 19 sati, nakon koje slijedi duhovni program u crkvi. Na duhovnoj obnovi sudjelovat će i roditelji krizmanika s Knežije.

Sportaši i srednjoškolci duhovno će se obnoviti u četvrtak, 14. prosinca. Počinjemo svetom večernjom svetom misom, nakon toga slijedi duhovni program prema dobnim skupinama u prostorijama oratorija (djeca, mladi i treneri).