Dragi naši čitači i oni koji će to tek postati,

S radošću vam javljamo da ćemo se od ove jeseni družiti na jedan novi način, a to je u obliku književnog kluba!
Ideja je da se susretnemo jednom mjesečno, nakon što pročitamo neku prethodno dogovorenu knjigu te je u dobrom društvu i na našu osobnu izgradnju raspravimo.

Točan termin prvog susreta nije točno određen, već je u prijavnici moguće odabrati jedan od dva datuma: 23.10. (ponedjeljak), 26.10. (četvrtak) ili 30.10. (ponedjeljak). Datum koji odgovara većini bit će i datum našeg prvog susreta. Skupit ćemo se u dvorištu nakon večernje mise, a druženje započeti u 20h.
Tema razgovora biti će knjiga “Kršćanstvo nije iluzija” autora C.S. Lewisa (originalnog naslova “Mere Christianity”). Knjigu je moguće posuditi u Knjižnicama grada Zagreba ili pak kupiti u izdanju knjižare Verbum.

Za prijavu je potrebno ispuniti prijavnicu.

Prijave su otvorene do petka, 20.10.2017. Broj mjesta je ograničen, pa požurite s prijavama. Za sva ostala pitanja možete se obratiti na e-mail Tramontane: knjiznica.tramontana@gmail.com.

Ugodno čitanje!