Osnivači Salezijanske osnovne škole, salezijanci suradnici Mjesnog središta Jarun, pokreću kampanju “Izgradimo školu zajedno!”. Cilj kampanje je promocija rada Salezijanske osnovne škole i prikupljanje donacija potrebnih za rješavanje trajnog prostora škole. Ovom kampanjom želimo približiti Salezijansku osnovnu školu onima koji nisu izravno uključeni u njezin rad te ih pozvati da postanu trajni podupiratelji škole i njezini graditelji. Kao što se kuća gradi ciglu po ciglu, tako će se Salezijanska osnovna škola izgraditi vašim doprinosom.

 

Izgradnjom škole omogućit će se i novim naraštajima roditelja da svojoj djeci pruže kvalitetan odgoj i obrazovanje nasljedujući duhovnost i pedagoške metode sv. Ivana Bosca kako bi njihova djeca postala dobri kršćani i pošteni građani.

Pozivamo sve da se uključe u ovu kampanju i svojim prilogom postanu aktivni graditelji Salezijanske osnovne škole.

Pomoć Salezijanskoj školi možete napraviti uplatom na račun:

IBAN: HR6223400091110669192 (PBZ d.d.)

SWIFT: PBZGHR2X

OIB: 30808399592