Osmi razredi OŠ Bedekovčina u pratnji svojih učitelja posjetili su naše Svetište Sveta Mati Slobode 25. listopada u poslijepodnevnim satima.

U pratnji učenika bili su njihovi učitelji: vjeroučiteljica Melita Car-Čorko, profesorica glazbene kulture Ivana Tomašković, profesorica likovne umjetnosti Ljiljana Cvetko, profesor hrvatskog jezika Marko Valec i profesorica matematike i fizike Ivana Severin. Učitelje i učenike dočekao je župnik don Ante Vasilj i proveo ih kroz svetište, predstavivši im samu inicijativu i tijek gradnje crkve, kao i njezino značenje. Nakon razgledavanja crkve uslijedila je zajednička molitva za sve poginule branitelje na vanjskom „oltaru“ svetišta ispred Piete Croatice.

Nakon posjeta svetištu, učenici i profesori nastavili su svoj daljnji tijek programa: posjet Muzeju suvremene umjetnosti i gledanju mjuzikla „Jalta Jalta“.

GALERIJA SLIKA