22. lipnja, ja kao voditeljica MZ sv. Josipa, pozvana sam u Laudato TV kao gošća u emisiju srijedom “ Prozor sv.Josipa “ koju vodi i uređuje mons. Antun Sente, rektor Nacionalnog svetišta sv. Josipa u Karlovcu. Bila mi je to posebno velika radost, a upravo i blagoslov, duboko vjerujući da je to djelo i poziv od samog sv. Josipa koji se želi proslaviti i šire, van naše MZ koja djeluje tiho, strpljivo, ponizno, nenametljivo, dosljedno, predano gotovo 10godina! Želja mons. Antuna je bila da predstavim našu MZ, gdje se okupljamo, kako bi i drugi zainteresirani došli na molitvu sv. Josipu, kako teku naše molitvene srijede, naše aktivnosti, zašto i s kojim nakanama se okupljamo. Jednom riječju, želio je čuti svjedočenje kako je započela naša MZ, kojim povodom, po čemu je sv. Josip nama tako moćan svetac i kako smo došli do tog saznanja o tom divnom, tihom, milom svecu, najvećem pomoćniku i zagovorniku kod Gospodina iza Blažene Djevice Marije.

Više o tome može se pogledati na: Laudato TV “Prozor svetog Josipa” od 22.6. 2016.