Sami početci MZ sežu u siječanj, 2006. u spontane molitve predanja Bogu, a zatim na poticaj don Stjepana Pasarića i po zagovoru sv. Josipu kroz Molitvene devetnice njemu i prečistoj mu zaručnici Blaženoj Djevici Mariji, kroz sv. mise prikazane nebeskom Ocu za ozdravljenje dvogodišnjeg unuka. Nakon niza devetnica molbi, ali onda i zahvale sv. Josipu za sačuvano zdravlje dvogodišnjeg unuka koje su se svakodnevno nizale do kraja ožujka, obitelj i molitelji su nastavili i devetnicom sv. Josipu Radniku. Na poticaj župnika don Stjepana Matijevića u toj devetnici je i osnovana MZ 25.4.2016. koja djeluje do danas pod duhovnim vodstvom don Ivana Matijevića i župnika don Ante Vasilja…. Više o MZ i samom radu, može se pročitati na naslovnici ove naše stranice.

Sv. Josipe naš moćni zaštitniče, moli za nas i zagovaraj kod Gospodina!

Marija Samaržija, voditeljica MZ sv. Josipa Župe Duha Svetoga

GALERIJA SLIKA