Ove godine 9. hodočašće Gospi Mariji upriličilo se 7. i 8. svibnja kada se slavi Majčin dan. Za poklon smo joj donijeli košaricu lijepih ruža, a u svakoj latici svoja srca prepunih ljubavi, zahvala, ali i molbi, pozdravivši je pjesmom: „Evo nas pred Tobom Marijo! Stojimo pred kipom lika Tvog. Mi još ne znamo kako treba moliti, stog ti ovo cvijeće dajemo. Primi našeg srca buket bijeli. Primi ovo cvijeće ljubavi. U njem smo Ti svoja srca dali, u njem nam je život cijeli…!“

Kao i svake godine i ovo je hodočašće bilo milosno, protkano dubokim molitvenim predanjem kroz molitve krunice i razmatranja radosnih otajstava kao i spontanih molitava, kako na Brdu ukazanja, tako i uz Križevac drugog dana. Bilo je to kroz molitve žalosne krunice i Križnog puta, te mnogobrojnih, spontano izrečenih molitava kako odraslih, tako i najmlađih hodočasnika.

Bogu hvala, Gospi Mariji Kraljici Mira i sv. Josipu našem zaštitniku!

Marijo, Kraljice Mira, Majčice naša, moli za nas!

GALERIJA SLIKA