4. i 5. svibnja hodočasteći Mariji Kraljici Mira radosna srca, ispunjenih ljubavlju i obavljajući pobožnosti krunice i križnog puta uz Brdo ukazanja kao i Križevac, te kroz najuzvišeniji dio hodočašća-sv.euharistiju i klanjanje, nosili smo joj u srcu naše zahvale za uslišane nam molitve, kao i nove nakane i molbe, moleći Nju i Prečistog joj Zaručnika, a našeg zagovornika sv. Josipa, da ih prenesu svome Sinu Isusu.

Molitva Kraljici Mira

Majko Božja i majko naša Marijo, Kraljice Mira! Došla si k nama da nas vodiš Bogu. Isprosi nam od  Njega milost da mu poput Tebe i mi mognemo ne samo reći: “Neka mi bude po riječi Tvojoj!”, nego to i ostvariti. U Tvoje ruke, kao i ruke Tvog prečistog zaručnika sv. Josipa stavljamo svoje ruke, ruke naših obitelji, župne i molitvene zajednice, da nas kroz nevolje i poteškoće ovozemaljskog života dovedeš k Njemu. To Te molimo po Tvome Sinu Isusu Kristu Gospodinu našemu. Amen

 MZ sv. Josipa

GALERIJA SLIKA