Kao i dosadašnjih godina, imali smo i ove godine od siječnja 2015. posebnu pripravu, proslavu i predanje sv. Josipu kroz molitve velike devetnice – 9 srijeda kao i male devetnice prije blagdana 19.3. kad nam je i naš mladi salezijanski svećenik don Filip Tomić imao duhovnu obnovu uz predivno klanjanje kao i nagovor zadnje srijede pred njegov blagdan.

Vrhunac je bilo 3. hodočašće u Nacionalno svetište u Karlovac u pratnji duhovnika don Ivana Matijevića u njegovo Svetište u Karlovcu. Nakon okrjepe tijela sendvičima i kolačićima, krenuli smo prema Krašiću, Svetištu bl. Alojzija Stepinca gdje  nam je naš don Ivan u Svetištu pričao o mučeniku- bl. Alojziju Stepincu, a zatim smo posjetili kuću gdje je proveo svoje zadnje dane života u kućnom pritvoru.

Vrativši se u Zagreb, proslava našeg zaštitnika nastavila se u 17,25 h u Crkvi Duha Svetoga molitvom i pjesmom, a završila misnim slavljem koje je predslavio don Slavko Barišić, a pjesmom popratio Mješoviti zbor Duha Svetoga.”

GALERIJA SLIKA