Shrvan bolešću i slabošću srca, don Franjo je završio u bolnici na operaciji srca. Zamijenio ga je don Ivan Stojanović, služeći misna slavlja svake molitvene srijede, te tako duhovno bodrio i pratio našu MZ. Potaknuo nas je tako uz molitveni i na karitativni rad. Svojim novčanim darom od srca svake srijede sakupili smo i darovali našoj crkvi Duha Svetoga monstrancu – pokaznicu, kao i lijepu ljubičastu misnicu. Upravo te svetkovine sv. Josipu u čast koje je predvodio don Ivan, imali smo divno klanjanje Isusu u toj novoj pokaznici. Poslije je uslijedilo druženje molitelja i župljana uz kolače i pjesmu u prostorima Crkve uz don Ivana, a mobitelom smo razgovarali s don Franjom koji nam je veoma nedostajao, a koji je ležao u bolničkom krevetu. Putem mobitela smo mu odpjevali “Lijepo ime Franjo…” i dali mu do znanja koliko ga volimo i koliko nam nedostaje, uz želje za brzo ozdravljenje.

GALERIJA SLIKA