Proslava je započela Velikom i Malom devetnicom, a završila je na sam blagdan, 19.3. molitveno – glazbenim programom, a zatim i svečanim misnim slavljem koje je predvodio don Žarko Kraljević. U svojoj nadahnutoj homiliji, don Žarko je govorio o svetom Josipu, tom velikom, tihom, strpljivom i poniznom hranitelju Sina Božjega, o 325-godišnjem zaštitniku crkve i domovine Hrvatske, kao i o velikom zaštitniku i pomoćniku onima koji se utječu njemu, najvećem zagovorniku iza Blažene Djevice Marije, kod Sina Božjega u vječnosti. Svečano misno slavlje uzveličao je mješoviti zbor naše župe uz mnogobrojne vjernike i štovatelje, lijepim pjesmama sv. Josipu u čast. Slavlje i druženje uz pjesmu i kolače nastavljeno je u dvorani crkve. Neka se na sve spusti Božji blagoslov i neprestano prati zagovor moćnog, tihog i poniznog sv. Josipa!

GALERIJA SLIKA