8. i 9. svibnja pošli smo na hodočašće u Međugorje, Mariji Kraljici Mira, srcima prepunih molbi, vapaja i nakana kako za sebe i obitelji, tako i za dragog nam 72-godišnjeg duhovnika don Franju, koji leži u svojim bolima u bolnici, za njegovo ozdravljenje i olakšanje nošenja križa bolesti. Sve te nakane prikazali smo Gospi kroz krunicu radosnih otajstava uz Brdo ukazanja, kao i raspetom Isusu, moleći Križni put i žalosna otajstva krunice na Križevcu.

Posjetili smo također i Majčino selo, donoseći dječici igračke, slatkiše i skromni novčani prilog, a usput smo obišli i Cenacolo fra Svetozara Markovića, gdje su nam mladići svjedočili o svom putu odvikavanja od droge. Pri povratku u Zagreb navratili smo u Split do našeg osnivatelja MZ sv. Josipa don Stipe Matijevića koji nam se obradovao isto kao i mi njemu. Raspjevani, obnovljeni i radosna srca i duše sretno smo se u večernjim satima vratili u Zagreb.

GALERIJA SLIKA