21.6.2016. Obiteljska je zajednica zajedno s Oratorijem organizirala zajedničko sportsko druženje na kojem smo skupa pratili nastup Hrvatske nogometne reprezentacije i pobjedu protiv Španjolske, na Europskom nogometnom prvenstvu. „Navijačka zona“ privukla je veliki broj djece i njihovih roditelja, a članovi Obiteljske zajednice pobrinuli su se za okrjepu i posluživanje. Bio je ovo živi primjer zajedništva i radosti u sportskim uspjesima. Ovakvi nas susreti vesele i pokazuju kako naše zajedništvo i povezanost s mladima, njihovim roditeljima i animatorima iz dana u dan sve više raste. Ovaj je susret ujedno bio i svojevrsna priprema za sudjelovanje nogometne ekipe Obiteljske zajednice na turniru koji je 30.6. održan u našoj župi. Iako smo izgubili od mlađih, mnogobrojna publika svjedočila je zajedništvu i na našem nogometnom terenu.