Već drugi tjedan zaredom salezijanci suradnici u suradnji s mladima i djecom u večernjem oratoriju uređuju šibe za blagdan Sv. Nikole. Mladi i djeca rado su se odazvali ovoj već tradicionalnoj humanitarnoj akciji, čiji je cilj prikupljanje novčanih priloga za pomoć u školovanju djece iz siromašnih obitelji župe Duha Svetoga. Ovo je samo jedna u nizu inicijativa koje salezijanci suradnici u sklopu projekta “Šibom do znanja” svake godine organiziraju kako bi najpotrebitijima omogućili što bolje i kvalitetnije obrazovanje pomažući tako njihovu cjelovitu odgoju i rastu. Šibe će se pridogno dijeliti ove nedjelje nakon svih misa ispred crkve Svete Mati Slobode. Pozivamo sve one koji se žele priključiti ovoj humanitarnoj akciji i dati svoj kreativni doprinos da dođu ovih dana u večernji oratorij od 19,30 do 21,30 sati. Sigurno smo da ćete provesti večer u dobroj atmosferi, upoznati nove prijatelje, duhovno se okrijepiti i otići kući ispunjena srca, zadovoljni da ste učinili dobro djelo.
Svi ste dobrodošli!

GALERIJA SLIKA