Na blagdan sv. Josipa, u organizaciji salezijanaca suradnika iz Mjesnog središta Jarun, održan je dobrotvorni koncert za Salezijansku osnovnu školu. Nastupao je vokalni ansambl Angeluš, koji održao dojmljiv jednosatni koncert pjevajući tradicionalne hrvatske korizmene napjeve iz raznih dijelova zemlje. Pred kraj koncerta, Josip Mamić, mjesni koordinator Udruženja salezijanaca suradnika iz Mjesnog središta Jarun i predstavnik osnivača Salezijanske osnovne škole, okupljenima je predstavio Salezijansku osnovnu školu objasnivši ukratko zašto je ona bitna u ovo vrijeme u našem društvu, nakon čega su okupljeni kroz prezentaciju slika mogli vidjeti kako je teklo otvaranje škole i kako sada izgleda njezin svakodnevni rad. U završnom dijelu koncerta vokalni ansambl izveo je dodatne tri pjesme, nakon čega ih je publika nagradila velikim pljeskom. Veliko hvala njima i svima koji su svojim dolaskom i prilozima dali potporu Salezijanskoj osnovnoj školi.

Galerija slika