Na inicijativu Zagrebačke nadbiskupije u svim župama od studenog kreću kateheze za odrasle. U svim župama kateheze će se održavati istovremeno, utorkom u 19:30h. Kateheze će trajati cijelu pastoralnu godinu. Jednom mjesečno katehezu će voditi kardinal Josip Bozanić putem internetskog prijenosa uživo koji će vjernici moći pratiti u dvorani.

Jednom mjesečno katehezu će voditi župnik i jednom mjesečno bit će molitveni susret za sve odrasle župljane. Prva kateheza koju će predvoditi Kardinal održat će se 12. studenog u 19.30 sati. Kateheza koju će predvoditi župnik, i to na temu „Sloboda“, održat će se 19. studenog, a prvi molitveni susret u župnim zajednicama predviđen je za 26. studenog. Cilj kateheza jest učvršćivanje zajedništva u župama i povezivanje s obiteljima. Pozivamo sve odrasle župljane naše župe da se odazovu na kateheze i obogate duhovno sebe i druge.

Raspored Katezeha:

STUDENI:

12. studenoga: KARDINALOVA KATEHEZA

19. studenoga: ŽUPNIKOVA KATEHEZA (prijedlog teme. SLOBODA)

26. studenoga: MOLITVENI SUSRET ZA ŽUPNU ZAJEDNICU

PROSINAC:

3. prosinca: ŽUPNIKOVA KATEHEZA (prijedlog teme: ODGOVORNOST)

10. prosinca: KARDINALOVA KATEHEZA

VELJAČA:

4. veljače: KARDINALOVA KATEHEZA

11. veljače: MOLITVENI SUSRET ZA BOLESNIKE

18. veljače: ŽUPNIKOVA KATEHEZA (prijedlog teme: SUSRET)

25. veljače: MOLITVENI SUSRET ZA KRIZMANIKE U NJIHOVE RODITELJE

OŽUJAK:

4. ožujka: KARDINALOVA KATEHEZA

11. ožujka: MOLITVENI SUSRET ZA OBITELJI

18. ožujka: ŽUPNIKOVA KATEHEZA (prijedlog teme: MOLITVA)

25. ožujka: MOLITVENI SUSRET ZA PRVOPRIČESNIKE I NJIHOVE RODITELJE

TRAVANJ:

1. travnja: ŽUPNIKOVA KATEHEZA (prijedlog teme: KRIŽ)

8. travnja: KARDINALOVA KATEHEZA

SVIBANJ:

6. svibnja: KARDINALOVA KATEHEZA

13. svibnja: MOLITVENI SUSRET ZA DUHOVNA ZVANJA

20. svibnja: ŽUPNIKOVA KATEHEZA (prijedlog teme: DVIJE ZAPOVIJEDI LJUBAVI)

27. svibnja: MOLITVENI SUSRET ZA MLADE KOJI SE PRIPREMAJU ZA BRAK

LIPANJ:

3. lipnja: ŽUPNIKOVA KATEHEZA (prijedlog teme: ZAJEDNIŠTVO)

10. lipnja: KARDINALOVA KATEHEZA