Prije samog službenog početka programa mladi su se počeli okupljati, dijelile su se majice, animatori su uvježbavali posljednje plesne korake. U 14:30 h u atriju su događaj službeno otvorili don Šibalić, sestra Valentina i nacionalna predstavnica Antonija te su mladima uputili par riječi ohrabrenja i radosti.

Animatori i volonteri su uputili mlade u program igara koji je pripremljen upravo za njih. Ponuđeno je 11 igara u kojima se traži preciznost, brzina, i dobra volja. Mladima su se svidjele igre  i ples uz kojeg su čekali svoj red na igru. Svi sudjeluju, smiju se i međusobno upoznaju. Dok su mladi zaokupljeni zabavom, plesom i željom da možda osvoje i neke nagradne igre pomoću bodova koje dobivaju sudjelovanjem, u dvorani Alojzija Stepinca se održava konferencija za novinare. Pozivamo sve mlade da se pridruže i svojim prisustvom uveličaju 100. obljetnicu dolaska salezijanaca u Hrvatsku.

GALERIJA SLIKA