S početkom oko 21:30h je započelo molitveno bdijenje mladih koje je predvodio don Damir Stojić. Na samom početku je vrhovni poglavar Chavez uputio riječ za laku noć mladima. U svojoj poruci u kojoj nas je pozvao na blizinu Kristu i definiranje svog identita u životu sa Njim istaknuo je tri najbitnije stvari. Pozvao nas je na Riječ Božju koju trebamo čitati znajući da pri tome zaista primamo Evanđelje te da trebamo postati slični sa Riječju koju čitamo.

Zatim sljedeće, važno je Krista staviti u središte života i u konačnici njegovati pobožnost prema našoj Nebeskoj Majci koja nam je učiteljica i pomoćnica. U duhu prikazivanja nekih dijelova Don Boscovog života mladi su spremno prihvatili sve što su mogli čuti. Kao primjer mladića koji je prihvatio Gospodinov poziv, o svom putu je svjedočio bogoslov Mario Bobić koji je ispričao na koji način je spoznao što Bog želi od njega. Istaknuo je važnost gradnje osobnog odnosa sa  Ocem jer upravo svima nama prilazi na pojedinačan način i otkriva nam svoje naume. Osobito značajno je bilo i klanjanje pred Presvetim koje je vodio don Damir. Tijekom klanjanja mladi zajedno s njim su poslali tako važne poruke dubine svog srca te uz zazvanog Duha Svetoga i uvijek tako vjerni zagovor Marije Pomoćnice su osjetili snažan blagoslov.

GALERIJA SLIKA