Ako u tebi želja da djeci pomažeš je skrita
da joj se pridružiš na te samo čeka instruktorska svita.
Uz igru i rad,
ovdje ćeš ljeti naći najdeblji hlad.
Zimi ako pokoji poklončić se i nađe,
mi ga drugome prosljeđujemo rađe.
Stoga, ako svoje vrijeme želiš nekom dati,
za dušu od ovog boljeg nema lijeka,
učenikova već spremna je teka.
Ne dvoji, dugo pluseve i minuse ne broji.
Što kažeš? Dogovor stoji?

I ove školske godine sa svojim radom nastavlja školska sekcija Instrukcije kod Don Bosca. Ako si mlada i radosna duha, pridruži se i ti radosnom timu. Ove godine posebno nam je potrebna pomoć iz fizike, kemije i hrvatskog jezika. Svi zainteresirani neka se jave u podrumske prostorije kod sporednih, zapadnih vrata crkve Sveta Mati Slobode – ispod dvorane Marija Pomoćnica, ponedjeljak – četvrtak, 20 – 22 sata.