Oduvijek ste željeli plesati? Možda niste imali uvjeta? Ili niste ni razmišljali o tome? Za mlađe, mlade ili malo starije, vaša župa nudi vam upise u vlastitu plesnu grupu!

Jazz dance temelji se na baletnoj tehnici, ali sa slobodnijim i opuštenijim plesnim elementima i pokretima. Dakle: efektan je, ženstven, dostojanstven i plemenit, a opet privlačan!
Zdravo tijelo-zdrav duh, zar ne? Tako nekako, ali sa dubljim prioritetima uz učenje samog plesa i bavljenja fizičkom aktivnosti: nova prijateljstva, zajedništvo, molitva na početku i kraju sata, osobni i duhovni rast, napredak uz trud. Koreografije bi obrađivale različite teme iz Biblije, stoga bi bile slične plesnoj predstavi. Vjerujemo da možete mnogo naučiti, ali i mnogo darovati, a druge oduševiti, zainteresirati i evangelizirati.
UPISI SU DO 25.RUJNA, POČINJEMO 30.RUJNA!
JAVITE SE: Hanni 091/1912-997, Sonji 099/5030-667, Hanah 098/1372641