Kao što smo mogli i vidjeti, Jedro je zaplovilo u svoju 7. sezonu. „Agape Jedro“ od svojih samih početaka uistinu je naraslo, napredovalo i poboljšalo svoje usluge. Ove godine posluživat će Vas 25 poslužitelja, mladih djevojaka i mladića koji svoje vrijeme i volju daruju ovoj našoj župnoj zajednici.

Neki naši stari Jedraši koji su bili u Agapeu od samih početaka, napustili su nas zbog svojih novih životnih obaveza. Neki su se oženili, udali, zaposlili i ovim putem im zahvaljujem u svoje ime, ime Jedraša i naših salezijanaca.

No srećom, došle su nove, mlade snage koje žele pomagati i družiti se u najpopularnijem duhovnom caffeu u Hrvatskoj.

 

 

 

 

 

Ovim putem Vas pozivam da se pridružite duhovnom caffeu „Agape Jedro“ svake nedjelje nakon mise u 9, 10:30 i 12 sati na dakako najfiniju kavicu u gradu, čajeve i sokove.

 

 

 

 

 

 

I da još podsjetimo, u sklopu Jedra djeluje naša župna knjižnica „Tramontana“ u kojoj možete posuditi starije ali i aktualne naslove duhovnog štiva.

Dobrodošli!

 

Voditelj „Agape Jedra“

Ivan Karlović