"I vas sam vidio u svojim snovima…."

U bogatstvu cjelodnevnog duhovnog programa u prisutnosti Don Boscove relikvije svoje mjesto našli su i mladi koji su u velikom broju sudjelovali na svetim misama i na večernjem programu koji su pripremili mladi iz Vijeća mladih sa s. Zrinkom (KMP) i Salezijancima. Na samom početku prisutne su u ozračje molitve uveli animatori uprizorivši susret Don Bosca i mladića Bartolomeja Garellia. Duhovni susret sa svojim ocem i učiteljem glazbeno su pratili bendovi Davidias i El Shaddai, a molitveno – meditacijsko bogatstvo osmislile su molitvena skupina Božja pobjeda i mladi iz Jedra.

Susret se temeljio na izabranim Don Boscovim snovima u kojima je bila naglašena velika uloga Marije i Euharistije u Don Boscovom životu. Ozračje su popratili simboli dvaju stupova – Euharistije i Marije – te tzv. kineska sjena koja je za vrijeme čitanja snova otkrivala Don Boscovu siluetu. Deseticu krunice kao i euharistijsko klanjanje vodio je don Damir Stojić koji se na kraju susreta okupljenima obratio poticajnim riječima. Nakon programa mladi su ostali u sabranoj molitvi oko Don Boscove relikvije.