Veselo je bilo prošle subote na probi zbora "Mirabilia Dei". Početak je bio drukčiji nego inače jer je započeo igrom. Naime, razveselio nas je svojom prisutnošću salezijanac suradnik, Josip Mamić, koji je s nama odigrao vrlo simpatičnu igru: Voliš li svoga susjeda? koja je poslužila za stvaranje dobrog ozračja i još većeg međusobnog zbližavanja.

Potaknute dolaskom relikvija svetog Ivana Bosca i duhovnim bogatstvom korizme, članice zbora su u nedjelju sudjelovale na euharistijskom klanjanju kod sestara u Otavičkoj. Po riječi Božjoj koja nas je ove nedjelje odvela na goru Preobraženja, zaustavili smo se na trenutak s Gospodinom, u tišini, razmišljanju i pjesmi, posvjestivši si koliko je dobro i lijepo biti s Njim, ali isto tako da se s gore mora sići u svijet svakidašnjice. Međutim, nakon susreta s Njim, taj silazak nije isti, već je obogaćen njegovom prisutnošću i snagom. (sZM)