Glazbeno – scenska radionica "Don Boscova radost" koja sve više prerasta u pravi dječji zbor, jako se trudi na svim svojim susretima što više upoznati i zavoljeti don Bosca, živjeti radosno, biti radost i pronositi ju posvuda. Skupina djece koju vodi s.Zrinka M. (KMP) okrunila je svoje siječanjske susrete nastupom na "Don Bosco festu" koji se tradicionalno održao na Knežiji u crkvi Marije Pomoćnice.

Tekst pjesme napisala je mama jedne od članica zbora, Silvija Božić, a glazbu s. Zrinka M. Pjesmom su "boskići", kako su se sami prozvali, zaželjeli don Boscu dobrodošlicu u našu domovinu i ona je postala himna ove skupine. Izveli su je i na svečanoj akademiji povodom blagdana don Bosca, održanoj u župi Duha Svetoga na Jarunu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne smije se zaboraviti spomenuti da veliku pomoć i potporu pružaju roditelji djece u svim susretima. O pripremama i samoj izvedbi pjesme pogledajte fotografije i poslušajte pjesmu na navedenom linku. (zm)