Petstotinjak crkvenih pjevača iz svih dijelova grada Zagreba okupilo se u utorak 20. studenog u zagrebačkoj katedrali na euharistijskome slavlju gdje su u zajedništvu molitve i pjesme iskazali hvalu Gospodinu na daru vjere i molili zagovor sv. Cecilije za dostojno i istinsko vršenje službe liturgijskih pjevača u svojim župama.

Euharistijsko slavlje, na kojemu su zborovi udruženi u jedan glas oduševljeno pjevali, predslavio je mons. Ivan Šaško, pomoćni biskup zagrebački. Pjevanjem je ravnao prof. mr. art. Miroslav Martinjak, a za orguljama su bili Neven Kraljić, prof. te Milan Hibšer, prof.

 

 

 

 

 

Između dvadeset i dva okupljena zagrebačka crkvena zbora, našla su se i dva zbora iz naše župe: Mješoviti župni pjevački zbor sa svojom zborovođom Marušom Bartolić te Zbor gospođa s voditeljicom Ines Fočić.

Neka ih i dalje prate nadahnuće i Božji blagoslov!