U glazbenoj radionici "Don Boscova radost" djeca su na svom redovitom susretu obilježila Svjetski misijski dan, na simpatičan i vrlo marljiv način.

Nakon igre balonima koji su bili neposlušni i iz mnogih pokušaja "donboskića" nisu htjeli puknuti, ali su zato u svima izazvali mnogo radosti i smijeha, uslijedio je don Boscov san o dalekoj Patagoniji i prvim misionarima i misionarkama salezijancima i Kćerima Marije Pomoćnice koji su stupili na tlo Latinske Amerike i ondje navijestili Radosnu vijest spasenja.

 

 

 

 

 

Djeca su upoznala rad misionara don Danka Litrića i don Sebastijana Markovića (kojega su imali prigodu susresti na misi u 9 sati) u Ruandi te s. Marice Jelić (KMP) na Madagaskaru. Izradili su prigodne plakate s misijskom temom koje su izložili u nedjelju, a novom pjesmom: "Idi kaži cijelom svijetu" u euharistijskom su se slavlju pridružili zboru "Mirabilia Dei".