Prošlu nedjelju, 18. rujna svečanim rezanjem vrpce otvorena je jubilarna 5. sezona dugovnog caffea „Jedro“. Vrpcu je prerezao sada bivši voditelj te grupe Vijeća mladih Bogdan Janjanjin i predao novom voditelju Ivanu Karloviću.

Na druženju i ispijanju najfinije kavice u gradu, slatkim prirodnim sokovima i čajevima svih okusa,  prisutno je bilo oko 150 mladih koji su uz zvukove duhovne glazbe čavrljali i prepričavali ljetne događaje i ostalo.

Od novosti u „Jedru“ bilo je i novo osoblje, djevojke i mladići koji su spremno i ponizno dali svoje vrijeme i volju na raspolaganje mladima naše župne zajednice. Postavili smo i za naše vjerne goste pano na kojemu možete vidjeti gdje smo bili i što smo radili ovoga ljeta, te vidjeti priču u slikama kako je nekada naše „Jedro“ izgledalo.

Počeli smo skromno s par stolova i 10-tak mladih, a danas je „Jedro“ postalo nezaobilazno mjesto druženja, duhovnosti i zezancije nakon popularne nedjeljne mise u 12:00 sati.

Veselimo se i dalje našim starim gostima, a pozivamo i sve nove da nam se pridruže u ovoj 5. sezoni „Jedra“

Vaš Jedro tim!