Poštovani prijavljenici!

Prijave su završile 2. svibnja u 23:59. Sve je poslano na nadbiskupiju tako da više ne mogu prijaviti nikoga.

Ova se obavijest tiče samo onih koji su sve potrebne podatke i odgovore na moje upite poslali do 23:59 dana 2. svibnja, a ne tiče se onih koji su se javili kasnije (bilo za prijavu, bilo za majice i hipodrom). Također, ne tiče se ni volontera koji će svoje majice dobiti.

Stoga sve koji su se javili za majice do gore naznačenoga roka, obavještavam da ćemo se u subotu 7. svibnja u 18 sati u velikoj dvorani Svete Mati Slobode sastati kako biste mi uplatili novac za svoje majice. One dolaze zajedno s ulaznicama 25. svibnja i također ću vam ih ja dati kad vam javim novo nalaženje.

Ako netko neće moći doći ovu subotu, može dati nekome drugome da uplati umjesto njega.

Također imajte u vidu da ćemo imati uplatu još jednom kroz idućih 10-ak dana.

Molim sve koji dolaze na uplatu da pripreme sitan (točan) iznos novca, dakle 25 kn.

Hvala! Vidimo se…

BVB

Ivan Mihanović,

mjesni predstavnik Salezijanske mladeži