Prva utakmica Duhova u sezoni počela je s visokom pobjedom 3 – 0.

Ekipa Duh Sveti je već od početka napravila pritisak na protivnike te stvorila nekoliko dobrih prilika koje nije uspjela realizirati.

Gosti su odoljevali napadima dok lukavi Grdić ne krade loptu protivnicima te driblingom vara golmana i poslužuje Gudeka koji zabija svoj prvijenac u ovoj sezoni. Nakon toga su se gosti morali otvoriti i krenuti po izjednačenje što najbolje koristi obrana Duhova te iz kontranapada dolazi u vodstvo od 2 – 0.

U drugom poluvremenu treba izdvojiti nekoliko dobrih akcija gdje se preko duplog pasa dolazilo pred vrata gostiju što također nije realizirano te nekoliko kontri od kojih je jedna rezultirala vodstvom od  3- 0.

Iako tijekom cijelog susreta zbog nervoze igra  nije bila na uobičajenoj razini koju oni inače pružaju, Duhovi su odradili jedan veliki posao te spremili tri boda na konto.

Rezultat: Duh Sveti  – Srce Isusovo 3 : 0 (1-0 Gudek, 2-0 Ježić, 3-0 Bartoluci)

Ocjene:

Gudeljević – 6
Ježić – 7                
Gudek  – 6
Bartoluci – 6
Maltarić – 6
Grdić  –  6.5
Košutić  –  6

Izbornik: Bruno Dobranski  – 7

Dino Bartoluci