Želiš pomoći? Imaš nešto slobodnog vremena i želiš susresti bližnjeg?

Nemoj sumnjati, pročitaj ovo:
Jedni druge poslužujte – svatko po primljenu daru – kao dobri upravitelji različitih Božjih milosti!
Govori li tko?
Neka govori kao riječi Božje!
Poslužuje li tko?
Neka poslužuje kao snagom koju daje Bog da se u svemu slavi Bog po Isusu Kristu.

1 Pt 4,10-11

Možda želiš služiti Gospodinu, ali ne znaš kako. U našoj župi ima toliko prostora za tebe i talente koji su ti dani. Možemo ti pomoći da ih umnožiš. Kako to učiniti? Aktivnosti je mnogo, a volonteri su uvijek dobrodošlil. Tako možeš i pomoći župnoj zajednici, raditi i družiti se s mladima, davati instrukcije djeci osnovne i srednje škole, posluživati župljane kavom i sokovima nakon svete mise u duhovnom caffeu Jedro, animirati djecu u večernjem Oratoriju ili možda pjevati u nekom od zborova?

Kako to učiniti?
Vrlo je jednostavno. Izaberi što ti se sviđa i javi nam se na e-mail ili popuni obrazac sa svojim podacima i mi ćemo ti se javiti.

Obrazac za prijavu

* obavezno popuniti